Każda firma ma swoją historię...


Historia O2SMART rozpoczęła się 1 sierpnia 2013 roku. Początek działalności na rynku inteligentnych instalacji wiązał się z rozpoczęciem współpracy z belgijskim producentem automatyki domowej, firmą Teletask.
Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, montując najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane systemy automatyki budynków.
Oprócz bardzo zaawansowanych systemów, w dalszym ciągu zajmujemy się również małymi instalacjami, dopasowanymi do indywidualnych budżetów oraz wymagań naszych klientów. Dzięki temu, że instalowane przez nas systemy są modułowe i mogą ze sobą współpracować, każdy wykonywany przez nas projekt może być w dowolnym momencie rozbudowany o nowe funkcję.


Nasz zespół

Robert

elektryk

O Robercie można powiedzieć, że bycie elektrykiem nie jest dla niego zawodem, ale stanem umysłu. Układa kable jak artysta, w czym tkwi cała harmonia, perspektywa i wartość artystyczna. Smuci się, gdy jego dzieło zostaje ukryte w ścianach, ale możesz być pewien: wszystko jest uporządkowane i pięknie ułożone. Uwielbia dzieci i mówi gwarą poznańską.

Łukasz

elektryk

Cechuje go niezawodność i dokładność. Obliczy instalację co do centymetra, powie, jak ułożyć kabel, aby zaoszczędzić, jak poprawnie podłączyć wszystkie urządzenia, aby było to wygodne i praktyczne. Uwierzcie, że każde gniazdko i każdy przełącznik będą na swoim miejscu. Łukasz ma tylko jedną wadę, jak twierdzi jego żona, pije za dużo kawy. Nam się wydaje, że nie ma żadnych wad.

Oksana

designer, mgr

Czasami klienci mówią: “Chcemy…" i wzruszając ramionami "noooo…tak… tak… żeby było pięknie”. I tylko Oksana może zrozumieć co znaczy „pięknie” dla klienta. W końcu to ona ukończyła najbardziej ceniony rosyjski uniwersytet z branży designu z najlepszym wynikiem, a to już o czymś świadczy. Uwielbia swoje koty i męża.

Olgierd

automatyk, mgr inż.

Jest inspiratorem, a zarazem szefem naszego zespołu. Wie wszystko: wybiera, instaluje i programuje wszystkie urządzenia automatyki. Zaproponuje najlepsze rozwiązanie, wyjaśni, co warto zainstalować i jak zaoszczędzić. Ci, którzy widzieli Olgierda w pracy, potwierdzają: ogień w oczach, a aureola lśni nad głową, choć co do ognia nie jesteśmy tacy pewni.

Opinie

Nasi klienci mówią o nas
 • Polecam - wszystko wykonane doskonale, punktualnie na czas bez opóźnień - odpowiedni dobór sprzętu i sprzedaż w atrakcyjnej cenie. Przede wszystkim montaż, podłączenie i realizacja na najwyższym poziomie. U mnie Integra z dużym dotykowym wyświetlaczem z podłączeniem kamery, bramy bramki. Wszytko pracuje bez problemu z możliwością sterowania z telefonu. Na pewno będę kontynuował współpracę w kolejnych pracach - kamery i sterowanie kolejnymi urządzeniami - polecam gorąco.
  Dominik C.
 • Bez względu na porę roku czy dnia, obsługa na wysokim poziomie. Korzystam z usług O2SMART od ponad dwóch lat. Szczerze polecam!
  Krzysztof D.
 • Nie robią z sobie profesorów fizyki kwantowej, tylko umieją wytłumaczyć wszystko "jak krowie na rowie" co bardzo przyśpiesza cały proces. Działania niektórych sprzętów potrafili wytłumaczyć nawet mojej żonie! Pozdrawiam Panów i do zobaczenia wkrótce!
  Rafał T.
 • Szczerze polecam - miałem problem z doborem odpowiednich osób do zajęcia się zastosowaniem systemu inteligentnego domu, cieszę się że trafiłem na tych panów. Nie robią problemów, można się z nimi dogadać, są otwarci na nowe (nawet wygórowane - jak moje ) wymagania.
  Marcin B.
 • Polecam! Wszystko na czas, panowie bardzo konkretni i słowni, bez ukrytych kosztów. Na pewno skorzystam z ich usług również w przyszłości.
  Małgorzata S.